Archiv pro rubriku: výroba

Tisk online rychle a kvalitně

Připravujete klasickou akci, párty, na kterou chcete nalákat co nejvíce lidí? V tomto případě by bylo velmi výhodné mít po ruce nástroj, který Vám pomůže s propagací a to z pohodlí Vašeho domova.

Tisk online rychle a kvalitně

Tisk online rychle a kvalitně

O čem je řeč? Nejlepší propagací jsou zřejmě plakáty, popřípadě také letáky či PVC bannery. Tak proč si je neobjednat v klidu z domova s jistotou výsledné ceny? To vše Vám poskytne portál pro online objednávání tisku, který je fenoménem ve své kategorii.

Tisk online rychle a kvalitně

Tisk online rychle a kvalitně

Cena víte hned, nemusíte se ničeho bát

Místo přímého kontaktu tiskárny si můžete objednávku v klidu rozmyslet, popřípadě změnit a následně ji bez problémů odeslat. O objednávku bude postaráno velkými profesionály v oboru tiskovin a jejich dokončování. O dopravu se také nemusíte bát, pomocí zásilkovny si můžete nechat zaslat třeba jen 20ks novoročenek…

Újmě na zdraví, požárům a dalším tragédiím zamezují časné revize elektro, avšak i revize elektrospotřebičů nebo revize hromosvodů

Včasná revize elektro odkryje komplikace elektrospotřebičů anebo hromosvodů o dost dříve, než se stanou nehody s celoživotními zdravotními následky, se škodou na majetku a promarněných životech. Skutečný stav elektroinstalací a spotřebičů prokážou majitelům objektů časné revize elektro a revize elektrospotřebičů. Vzplanutím zamezí revize hromosvodů, kam patří revize hromosvodů výchozí, periodické a mimořádné.

Včasná revize elektro odkryje komplikace elektrospotřebičů anebo hromosvodů

Včasná revize elektro odkryje komplikace elektrospotřebičů anebo hromosvodů

Revize elektro Praha již dlouhodobě provádí revize elektro bez omezení napětí, avšak také na na revize elektro nářadí a účelné revize elektrospotřebičů, revize elektroinstalace a elektrorozvodů do 1000 V, vyjmenované revize hromosvodů, jakož i revize elektro zařízení VN a VNN. Společnost dovede elektro zařízení bez omezení napětí smontovat i opravit, dozorovou činnost na pracích elektrozařízení bez omezení napětí „B“ příkaz. Nyní je společnost specialistou také na revize, prodej a servis nových elektroskútrů a oblíbených elektrokol.

Během revize elektrospotřebičů se revidované spotřebiče firmou Revize elektro Praha označí štítky, spotřebiče budou proměřeny a zjištěné hodnoty budou zaneseny do vytvořených revizních karet pro každý spotřebič. Daná funkčnost a zaručený chod se přeměřuje v průběhu revize elektrospotřebičů. Závěrem je vyhotovena závěrečná zpráva o poměrech všech měřených přístrojů.

Avizované revize elektro a revize hromosvodů jsou nárokovány platnou vyhláškou dle zákonů číslo 262/2006 Sbírky i č. 309/2006 Sbírky. Při možném požáru anebo úrazu elektrickám proudem pojišťovny často krátí pojistné plnění anebo nevyplácejí vůbec žádnou částku v případě, že majitel nemovitosti či pracovního objektu nesplnil zákonnou povinnost revize elektro a revize hromosvodů. Pokud se při inspekci přijde na to, že vlastníkovi chybí aktuální revize elektro, se dávají pokuty ve výši dosahující až 2 000 000 Kč. K získání certifikátu ISO a auditu na ISO potřebujete také platné revize elektro.

Obyčejné nože nebo nože Solingen

Pokud chcete dobře a kvalitně uvařit ve Vaší kuchyni potřebujete mít kvalitní kuchyňské potřeby, bez kterých se neobejde ani ten nejlepší Master shef, pro kterého jsou hlavním náčiním především ty nejlepší kuchyňské nože. Proto je správná volba si vybrat nože Solingen, které jsou k dostání jak v jednotlivých kusech, tak jako sada nožů. Nože Solingen mají dlouhou tradici a vyrábějí se jak z nejušlechtilejší oceli, tak z dalších moderních materiálů.

Obyčejné nože

Obyčejné nože

Nože Solingen se používají nejenom v profesionálních kuchyních, ale i v domácnostech a lze je využívat nejen v kuchyni, ale i na zahradě při grilování. Nože jsou vysoce odolné vůči venkovním vlivům a při zahradním grilování by určitě neměl chybět ani chladící box na pivo. Tedy pánové nože a pokrmy přenechte dámám a vy se usaďte a vychutnejte si každý doušek!

Každý nůž by měl uspokojit zákazníka, a proto bychom neměli opomenout i sady nožů, které jsou dodávány v různých dárkových baleních. Sada nožů může být vhodným dárkem pro blížící se Vánoce.

Postele z masivu od kvalitního moravského výrobce

Postele z masivu

Postele z masivu

Také máte rádi kvalitní nábytek a chcete postele z masívu? Můžeme vám doporučit solidního výrobce, jehož zboží si lze objednat na e-shopu postelezmasivu.com. Oblíbené postele z masivu si můžete nechat přivézt a namontovat i v sobotu a neděli po celé ČR i SR. Celý článek je zde:
Postele z masívu od kvalitního českého výrobce

Všechny díly postele z masivu jsou vyrobeny z kvalitního masívního dřeva a při velice jednoduché montáži do sebe pevně zapadnou a drží bez jakéhokoliv spojovacího materiálu.

Mnoholetá tradice z výrobců postelí z masívu dělá dobré a prověřené dodavatele stylových postelí. Zakázková výroba postelí z masívu Vám umožní přizpůsobit postel Vašim konkrétním požadavkům a náš osobní přístup Vám usnadní celý nákup. Vytváříme a vybíráme pro Vás ty nejlepší designy postelí z masívu, které Vám můžeme upravit podle Vašich požadavků nebo vyrobit i Vámi dodaný design postele.

Postele z masivu patří mezi nejprodávanější postele na trhu. Masivní dřevo je pevné, proto jsou postele z masivu stabilní a zaručují dlouhou životnost. Všechny naše postele z masivu naleznete v přehledných kategoriích – rozdělené dle rozměrů. U vybraných typů postelí z masivu si můžete vybrat také typ a barvu dekoru.

Profilová ocel a její využití ve stavebnictví

Profilová ocel se tak jako v minulosti i v současnosti využívá zejména pro nosné konstrukce staveb.

Vysoká pevnost předurčuje ocel k využití u velmi namáhaných prvků stavby.

Profilová ocel a její využití ve stavebnictví

Profilová ocel a její využití ve stavebnictví

Profilová ocel se stává stále oblíbenějším materiálem architektů díky svým vlastnostem pevnostním a také díky svým jedinečným vlastnostem, kterých lze využít jako výrazného architektonického prvku.

Mezi přední výhody oceli patří pevnost a elasticita. Díky těmto vlastnostem je profilová ocel nedílnou součástí velkorozponových a tažených prvků staveb.

Tvar a síla profilové oceli je určujícím prvkem konstrukčních vlastností stavby. Základními profily jsou tvary I, H, T, U a jejich varianty IPE, UPE, HEP a HEA. Každý profil má specifické vlastnosti – danou odolnost, plasticitu a únosnost.

Při navrhování staveb je nutno počítat s mezními hodnotami profilové oceli. Žádná konstrukce nesmí tyto hodnoty překročit, jinak může dojít k deformaci, ztrátě únosnosti a dokonce až ke zřícení stavby. Výběr správné profilové oceli je tak zásadní pro bezpečnost celé stavby. Je nepřípustné, aby stavebníci svévolně měnili profilovou ocel při samotné stavbě bez schválení stavebního projektanta.

Profilová ocel a její využití ve stavebnictví

Profilová ocel a její využití ve stavebnictví

Vzhledem k tomu, že profilová ocel nepatří k nejlevnějším stavebním materiálům, je vhodné stavební ocel nakupovat u dodavatelů, kteří jsou schopni zajistit celou dodávku ocelových profilů již nakrácenou na požadované rozměry. Na stavbě tak již není nutné profily upravovat a nezůstávají žádné zbytky, které stavební ocel zbytečně prodražují.

Mezi dodavatele stavební oceli na Liberecku a Turnovsku patří společnost STAV-AGENCY STEEL.

Společnost STAV AGENCY STEEL nabízí ocel pro stavebníky včetně veškerých doplňkových služeb spojených s přípravou hutního materiálu na požadované rozměry a dopravou.

 

Jak vybrat správného dodavatele mobilní aplikace?

Na českém trhu je v součastnosti zhruba 200 vývojářských společností, které se zaměřují na vývoj mobilních aplikací v platformách iOS, Android a Windows Phone.

dodavatel mobilní aplikace

dodavatel mobilní aplikace

Vývojáři se dělí na tři skupiny. První se zaměřuje na velké korporátní klienty, pro které vyvíjí složitý software – aplikace pro banky, pojišťovny, apod. Tito vývojáři si za svou práci nechají pochopitelně velmi dobře zaplatit a pustí se jen do velkých a pro ně zajímavých projektů.

Druhá skupina vývojářů se zaměřuje při tvorbě mobilních aplikací spíše na menší a středně velké klienty. Jedná se často o živnostníky, kteří nabídnou velmi dobrou cenu, ovšem výsledná kvalita a funkčnost aplikace pokulhává. Tyto na první pohled výhodné nabídky se v budoucnu většinou velmi prodraží na opravách a záplatách. Taková mobilní aplikace nemusí vůbec splnit svůj původní účel

Třetí skupinu programátorů tvoří vývojářské společnosti, které mohou nabídnout stejnou kvalitu jako velké firmy, ale přijímají i menší zakázky. Určitě se vyplatí připlatit si za společnost, která může za svou práci ručit a má svůj vlastní profesionální tým vývojářů. Větší náklad na začátku se brzy vrátí v podobě bezproblémového chodu projektu a její uchycení na čím dál tím větším trhu s aplikacemi.

Doporučení

  • Nenechte se zmást přívětivou cenou za hodinu programování
  • Ptejte se na přehlednost kódu
  • Pozor na reference
  • Platformy s rozvahou

látky metráž látky pro maminky a švadlenky

Chcete koupit látku, aby jste něco ušili? Pokud chcete jednobarevné látky metráž, dětské látky, úplety, len, plyš, fleece, látky na trička, košile, pyžama, kostičky nebo proužky, zkuste to tady?
nabízíme kvalitní látky bez vad? Díky nasí bezproblémové komunikaci při nákupu přes internet pohodlně nakoupíte? Chcete se poradit, nebo na jednom místě koupit látky metráž, galanterii a doplňky pro děti, jsme tu pro vás?

To vše a ještě něco navíc nabízí internetový obchod Látky metráž Igorka z Humpolce. A protože jsme již přes 15 let profesionálové v oblasti šití, umíme si vážit kvalitních látek a zákazníků. Pro spokojeného zákazníka se snažíme udělat maximum. Na e-shopu uvádíme i velké množství informací: kvalitní fotografii vzoru v vzhledu látky, úplné informace (šíře, materiálové složení, většinou i gramáž, velikost vzoru), obchodní informace, ošetřovací symboly textilií, rady k praní a tipy na použití až po informace o zdravotní nezávadnosti pro děti.

Jaká má být kvalitní látka – plátno – sukno?
Látka musí mít husté protkání, kvalitní provázání nití, správnou gramáž, trvanlivou barvu, nízkou srážlivost, musí být zdravotně nezávadná. Náš zákazník se nemusí bát. Při výběru vždy vybíráme kvalitní látky a ty nekvalitní vracíme zpět výrobci. Sukno musí být dobré a husté.

Naše nabídka vychází z potřeb maminek, které šijí pro svou rodinu, pro své děti a manžely.
Nabízíme jednobarevné a dětské látky s testy a atesty o zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let, dle vyhlášky MZ ČR. Také nabízíme flanely na nejrůznější použití jako na pyžama, fleece látky, vhodné na mikinky a bundy, chlupaťoučký plyš, který je vhodný např. na deky a na další teplé výrobky, šusťáky na tenké i hrubé bundy, na kočárky a na další nepromokavé výrobky.

K látkám a suknům nabízíme samozřejmě i galanterii: špendlíky, jehly, zipy, suché zipy, šikmé proužky, párátka, cvikačky, vatelín a vlizelín.

Speciální nabídku máme
– pro děti: jsou to krásné značkové nažehlovačky Disney s motivy Spiderman, Medvídek Pú, princezny, Cars a další
– a pro maminky: kapsy na kočárek, sluneční clony, fusaky, nánožníky, rukávníky a hlavně … dobré rady.

Informace o nových látkách naleznete na stránkách látky metráž nebo přímo navštivte náš e-shop látky metráž Igorka z Humpolce, kde nabízíme prodej látek a suken.

Přemýšlíte jak ještě více zkrášlit vaše domácí království?

Nedávno jsem si zařizovala nový byt. Všechno jsem si dopředu promyslela a nakoupila. Jakmile bylo dílo hotovo, byla jsem nadšená, ale něco mi přece jenom chybělo. Došlo mi to, až při nedělním obědu, kdy jsem chystala jídlo na stůl. Ano i ubrus může přispět svou trochou k interiérové dokonalosti. Ať už máme stoly klasicky dřevěné, ocelové, kovové nebo plastické, vždy přes ně přehodíme ubrusy. Jeho primární úlohou je nejen být ochránce před utočnými nálety odpadlých kousků jídla nebo rozlitým džusem, ale také být ozdobou posvátného místa, u kterého se schází celá rodina. V následujících řádcích se dozvíte, jaké typy ubrusů existujou a který by pro vás mohl být ten nejvhodnější. Přeji příjemné počtení.

Látkové ubrusy

Klasika mezi ubrusy. Mladší generace by nejspíš použila výraz old school. Na dotek velmi příjemný materiál, který lze snado vyprat v pračce. Navíc pro všechny kreativní jedince je to prostředek, jak si svou tvořitovst vybít. Jednoduše můžete koupit dekorační látky a ubrus si ušít sami. Pokud budete ještě o něco šikovnější, tak můžete ubrus oživit o tématické vyšívání. Fantazii se meze nekladou, a tak můžete ubrus háčkovat, ručně malovat, vyšívat nebo sešít několik materiálů dohromady. Výtvor může posloužit jako dar pro své blízké nebo dobře poslouží při slavnostních chvílích.

Teflonové ubrusy

Velmi praktické ubrusy, jejichž povrch je tepelně upravován. Vynikající pomocník v domácnosti s dětmi. Pokud se obáváte častého znečištění a chcete mí kuchyň do světlé barvy, teflonové ubrusy pro vás budou nejlepší volba. Díky moderní technologii nebyly ubrusy nikdy tak odolné proti skvrnám. Mezi jeho velké výhody patří také elegantní zjev a budí dojem látkového ubrusu.

Finski fenomenální NIGHTWISH navštíví Banskou Bystrici!

PVC ubrusy

Nejuniverzálnější typ ze všech. Pokud potřebujete ubrus, jenž by jste mohly umístit kdekoliv do domácnosti, PVC ubrusy jsou správnou volbou. Jistě si vzpomente na své dětsví a návštěvy školky nebo školy, kde najdou velmi početné zastoupení. Skvrnu prakticky ihned můžete z ubrusu utřít a pokračovat v aktivitě. Využití můžou najít v dětských pokojích, kde se děti často hrajou nebo kreslí. Také na venkovních terasách najdou své uplatnění.

 

Stavba jezírka

Pokud se rozhodnete pro stavbu jezírka na zahradě, existují dvě možnosti – buď z fólie, nebo plastového výlisku – těch je v současné době na trhu mnoho různých tvarů i velikostí z odolného materiálu.

Nejvhodnějším obdobím pro výstavbu fóliového jezírka je počátek léta, jelikož je stabilnější a teplejší počasí a tím se lépe pracuje s fólií (je ohebnější). I zasazené rostliny se do zimy hezky stabilizují. Výběr fólie se odvíjí od toho, co od jezírka budete očekávat. Pro malé okrasné jezírko postačí fólie o síle 0,5 až 1 mm pro hloubku do cca 80 cm. Pro větší jezírka a koupací jezírka je nejvhodnější fólie o síle 1,5 mm.

Dalším důležitým krokem při stavbě jezírka je výběr filtrace. Ta odstraní jak mechanické nečistoty, tak i choroboplodné zárodky, jelikož je většina vybavena ultrafialovou lampou.

Péče o zahradní jezírko

Zejména na jaře je nutné se o jezírko dobře postarat. Odstranit spadané listí a odumřelé rostliny, vyčistit bahno ze dna jezírka. Dále je nutné zkontrolovat, zda v jezírku není nadbytek živin, aby nedošlo k rozmnožení řas. Vhodné je též vyměnit část vody v jezírku.

V létě je vhodné protrhat rychle rostoucí rostliny a zejména v horkých dnech sledovat hladinu vody. Pokud je to nutné, doplňujte hladinu jezírka na stálou výšku. Důležité je také hlídat cirkulaci vody, stav filtru a čerpadla.
Zahradní nářadí aneb co budete potřebovat k obstarání své zahrady

Na podzim se jezírko začíná vracet do klidu. V této době je nutné opět vyčistit jezírko od spadaného lupení, od zvadlých částí rostlin. Pokud na zimu vyjímáte filtr a čerpadlo, je vhodné to udělat právě na podzim. Filtr a čerpadlo řádně vyčistěte a uložte na vhodné místo.

V zimě jezírko zvláštní péči nepotřebuje. Pokud v něm chováte celoročně ryby, kontrolujte, aby jezírko celé nezamrzlo.

Soused mi dobře poradil

Žít na vesnici má své nesporné výhody, ale i nevýhody. Vždy záleží na tom, jaké máte sousedy a jak s nimi vycházíte. Naše rodina je nekonfliktní a se všemi vycházíme vcelku dobře. Samozřejmě, že s některými si rozumíme daleko lépe.

My si už dlouho šetřili na novou střešní krytinu, ta stará pomalu, ale jistě dosluhovala. Náš soused (o dva domy dál) si na konci jara nechal udělat novou střechu. Vypadala moc dobře a při nejbližší příležitosti jsem se ho zeptal, odkud jí má. Soused je upovídaný a sdílný člověk, takže se nijak netajil tím, jak je ze střechy nadšený a nezapomněl podotknout, že ve výsledku ještě ušetřil. Dozvěděl jsem se, že se jedná o plastovou střešní krytinu v imitaci břidlice a je od firmy Capacco. Tuto firmu, přiznám se, jsem doposud neznal. Soused mi dal telefonický kontakt, který měl dosud v mobilu a s tím jsem šel domů za ženou a dětmi.

Doma začalo sbírání informací, čtení zkušeností zákazníků, rozhodnutí pro typ střešní krytiny (do břidlice jsme nakonec nešli, ta už byla nad naše finanční možnosti) a nakonec jsem na telefonní číslo skutečně zavolal. V telefonu se mnou hovořila příjemným hlasem zaměstnankyně firmy a ochotně mi vykalkulovala výslednou cenu střechy – materiál i práci. Cena byla přijatelná a po odkývnutí usmívající se manželky jsem nabídku přijal. Pak už to šlo rychle, dohodli jsme, kdy dorazí dělníci, a střechu jsme do měsíce měli hotovou.

 

Její instalace byla vcelku jednoduchá a já jsem rád, že jsem se souseda zeptal, odkud má střechu. Samozřejmě jsem mu pak poděkoval a on mě přátelsky poplácal po rameni. Oba jsme se shodli, že střecha je snadná na údržbu, vydrží mnoho let a je ekologická. Navíc mu Capacco doporučil jeho zeť, který ji má už delší dobu a také je s ní naprosto spokojen. Ke spokojeným zákazníkům se nyní přidává i naše rodina!

Zámečnictví a kovovýroba

Potřebujete parapet nebo atiku? Sháníte oplechování jako ukončení fasády? Nic pro nás není problém, působíme na trhu už více než třináct let (ano, založení firmy se datuje do roku 1991, máme tedy opravdovou tradici jako má v moderní době jen málo tuzemských firem) a máme za sebou řadu spokojených zákazníků. Dodací lhůty bez zbytečného čekání, výborná kvalita výrobku a navíc – co je dnes velmi důležité – i příznivá cenová hladina. Prostě vše, co si jen přejete.

Své služby nabízíme firmám i jednotlivcům

Služeb zámečnictví Brno nemusí využít jen jednotlivci, jsme tu i pro obce a města – nabízíme mimo jiné také kvalitní odpadkové koše určené k umístění na veřejná prostranství. Vyrábíme ale i trubkové spoje či nerezové nádrže, jednoduše vše, co má něco společného se zpracováním kovů. Naše firma se jen tak mimochodem zabývá nejen zpracováním železa, ale třeba i nerezu nebo hliníku. Pokud chcete konečně realizovat několik roků odkládanou rekonstrukci, naše služby jsou Vám plně k dispozici. Svařování na jedničku díky preciznímu strojnímu vybavení – to zařídíme jen my!

Vaši zakázku zpracujeme od A po Z

Kompletní zpracování zakázky, žádné dělení práce mezi několik firem. Dle výkresové dokumentace pro Vás zpracujeme vše, co si jen zadáte. Není pro nás problémem sériová ani jednokusová výroba, to už je jen na Vás a Vašem konkrétním přání. Lehké ocelové konstrukce? Nebo potřebujete práce na CNC ohraňovacím lisu? Případně třeba také pozinkování plechů? Záleží na domluvě, jsme všemu přístupní!

Kde nás můžete najít?

Kovovýroba Brno sídlí v našem druhém největším městě – na adrese Výstaviště 1 v areálu BVV. K dispozici je Vám hned několik kontaktů – telefonní spojení, fax, ale také email pro písemné dotazy a případné objednávky našich služeb.