Archiv pro rubriku: počítače

Tvorba webových stránek Zlín

Jsme profesionálové, a proto tvoříme web stránky, které odpovídají Vaší cílové skupině a jsou v souladu s Vašim podnikatelským cílem.

Tvorba webových stránek Zlín

Tvorba webových stránek Zlín

V poslední době nejen my, ale stále více lidí chápeme vytvořené web stránky jako velmi silný obchodní a marketingový nástroj. Při tvorbě web stránek přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně podle jeho představ a přání. Snažíme se o to, aby námi vytvořené web stránky byly moderní, přehledné a neposlední řadě úspěšné. Proto upřednostňujeme především to, co od internetových stránek očekává Váš zákazník. Podle jeho chování určíme to, jak budou nově vytvořené web stránky vypadat, co budou obsahovat a jaké budou mít funkce.

Tvorba webových stránek Zlín

Tvorba webových stránek Zlín

Pochopitelně při tvorbě web stránek vnímáme bedlivě i Vaše požadavky a představy. Pokus se stane, že Vaše požadavky a představy zákazníků se liší, snažíme se nabídnout vám kompromisní řešení, aby obě strany byly spokojeny. Chcete-li se odlišit od konkurence, nebojte se být kreativní a překvapte své návštěvníky, zákazníky či obchodní partnery originálním designem a inovativní strukturou.

Tvorba WWW stránek

TVORBA WWW STRÁNEK ZLÍN

Tento článek obsahuje stručný návod pro akce, jež se provádí před vlastní tvorbou WWW stránek Zlín. Jde o vytvoření seznamu klíčových slov.

TVORBA WWW STRÁNEK ZLÍN

TVORBA WWW STRÁNEK ZLÍN

Klíčová slova jsou slova, či víceslovná spojení, která vybíráte při tvorbě WWW stránek a  uživatelé je zadávají do vyhledávačů Google a Seznam. Pokud například vlastníte stavební firmu, určitě budete chtít obsadit nejlepší místa ve výsledcích vyhledávání při zadání klíčového slova stavební firma. Při sestavování seznamu klíčových slov nezahrnujte ta příliš obecná (‚stavba‘), ani ta příliš překombinovaná (‚nejlevnější a nejrychlejší a nejkvalitnější stavební firma). Velmi složitý vyhledávací příkaz zadá málokterý uživatel a naopak obecná klíčová slova vedou k zobrazení spousty nesouvisejících stránek, kde se ta vaše jistě ztratí. Při vyhledávání slova ‚stavba‘ se zobrazí nejen stavební firma, ale především prodejci stavebního materiálu, nebo různé odkazy na budovy a jiné stavby.

Po vytvoření seznamu klíčových slov do něj nahlídněte při výběru domény, při tvorbě textů a jistě ho poskytněte vašemu programátorovi při tvorbě WWW stránek Zlín.

 

Software na zakázku

SOFTWARE NA ZAKÁZKU OD JD COMPUTERS

Nevyhovují Vám balíkové aplikace?
Máte specifické požadavky?
Potřebujete program šitý na míru?

SPOLEČNOST JD COMPUTERS NABÍZÍ VÝVOJ A ÚPRAVY APLIKACÍ NA ZAKÁZKU.

Našim zákazníkům poskytujeme plný servis od prvotní fáze analýzy, návrhu řešení a výroby prototypu řešení (ještě před samotným začátkem vývoje), až po integraci se stávajícími systémy a následnou plnou technickou podporu.

Z našich zkušeností víme, že i propracovaný a funkčně rozsáhlý program nemůže ve standardní verzi beze zbytku splnit speciální požadavky některých zákazníků. V těchto případech nabízíme vývoj individuální verze programu.

Při vývoji individuální verze programu spolupracujeme s Vámi na analýze potřeb.

SOFTWARE NA ZAKÁZKU NABÍZEN JAKO

 • samostatný software
 • úpravu našeho stávajícího software
 • software komunikující s ostatními programy, aplikacemi, informačními systémy, apod.

 

Office zdarma ke stažení

Pokud zrovna přemýšlíte o tom, zda je Office 365 možné si stáhnout zdarma, čtete správný článek! Možností jak sehnat Office zdarma je mnoho, začneme tedy tím, že si můžete vyzkoušet Office 365 a to zcela zdarma, stačí si vybrat plán a vyplnit formulář ZDE.

Pokud máte účet u Microsoft, který si v nejhorším případě můžete založit během 2 minut. Můžete pak Office zdarma použít v online verzi, která není vůbec špatná!

Možnou volbou jak získat Office zdarma může být také stáhnout si některou z aplikací na android či iPhone/iPad na to, aby jste tak učinili Vám stačí opět účet u Microsoft.

Pokud chcete Office pro Vaší firmu, či potřebujete konzultace ohledně implementace Office 365 máte možnost si zdarma sjednat nezávaznou konzultaci.

Prověřený servis mobilních telefonů, servis PC, servis notebooků a servis počítačů provádí společnost Bels

Fakticky nenahraditelnou práci pro firmy všeho zaměření, šéfy, jejich podřízené z různých oborů, avšak i obyčejné uživatele je vítaný servis elektroniky, rozmanité spravování, stejně také servis PC, servis notebooků a servis počítačů, prověřený servis mobilních telefonů, správky tv, opravy laptopů. Všichni tyto služby víc než jedenkrát v životě využijí. Jak se dá sehnat kvalitní servis PC, servis notebooků a servis počítačů, ve kterém se vám opravy pustí bez prodlení, rychle a levně?

Odpověď na komplikovaný dotaz je snadná. Na absolutní servis PC, servis notebooků a servis počítačů se soustředí ve společnosti Bels.cz, jež se díky 20leté praxi umí jednoduše vypořádat s potížemi, které zákazníky a jejich přístroje trápí. Navíc jde firma s dobou a především technologickým vývojem. Nenastane tak situace, že by zaměstnancům dělaly správky starých telefonů obtíže, nevěděli, jak spravit fotoaparáty či kamery nejnovější řady.

Vynikající servis elektroniky, prvotřídní servis PC, servis notebooků a servis počítačů, jakož také servis mobilních telefonů, potřebné objednávky a prodej náhradních dílů na elektroniku, kam řadíme kamery, tv, avšak i mobilní telefony, popřípadě technika jako tablety, iPOD, iPAD, o to vše se pečuje ve firmě Bels.cz. Nejmodernější diagnostika a značkové rezervní díly jsou podstatou pro kvalitní servis PC, notebooků a servis počítačů. Pro zakázky zaměstnanci firmy dojíždějí po celém Česku. Kolem Plzně a kolem Prahy je možné dělat i domácí servis elektroniky. Zakázky s elektronikou vyžadující servis můžete zaslat klasicky poštou na adresu společnosti, anebo pracovníky rovnou kontaktujte přes telefon, anebo přes formulář na internetu. Zakázky se předávají i na kontaktních místech nebo doma u zákazníků.

Leckdo si zařídil výhodný ekonomický systém Pohoda

Jste podnikatelem a musíte mít v pořádku účetnictví? Nebo pracujete jako účetní a hledáte vhodný software pro svou práci? Možná už jste zaznamenali ekonomický systém Pohoda, jenž je přehledně uspořádaný a flaxibilní. Kvalitní ekonomický systém Pohoda umožní vést si veškerou evidenci financí, přizpůsobí se všem na míru.

ekonomický systém Pohoda

ekonomický systém Pohoda

Zvolte si kvalitní ekonomický systém Pohoda dle individuálních požadavků

Kvalitní účetní systém Pohoda má přední místo na tuzemském trhu, uživatelé si jej vychvalují. Odborný účetní systém Pohoda pro vedení veškeré daňové evidence anebo účetnictví je pro svou komplexnost využíván jak fyzickými, tak právnickými osobami. Především větší podnikatelé se bez něj již nedokáží obejít, je přínosem také pro drobné živnostíky, pro které je výhodnější vedení daňové evidence než použití výdajových paušálů.

A proto byste před nákupem programu účetnictví Pohoda měli rozvážit, jestli si chcete vést daňovou evidenci anebo účetnictví. Jelikož zmíněný účetní systém Pohoda přináší možnosti pro oba typy evidencí. Variantu s oběma typy obecně doporučujeme účetním společnostem. K dispozici je rovněž nadstavba programu účetnictví Pohoda pro sklady a fakturace.

Spolehlivý účetní systém Pohoda bude každému pomocnou rukou

Před zvolením daného programu účetnictví Pohoda doporučujeme nahlédnout na web Ucetni-systemy.cz, kde se dozvíte o konkrétních programech více informací. V uspořádané tabulce najdete jednotlivé možnosti systému, hlavně Mini, Lite, Profi, Standard, Jazz, Komplet a Prémium, poté uvidíte, v čem je jejich síla. Na vyzkoušení většinou stačí některá ze základních licencí. Ač se vám vůbec nechce investovat do zmíněného účetnictví Pohoda, nezapomeňte na minimalizaci chyb a časové uspoření, což účetní systém Pohoda v budoucnu zaručí.

Zřídíme pro vás levné volání se špičkovou službou VoIP

Moderní a efektivní služba pro všechny zákazníky, kteří chtějí mít levné volání za nízkou cenu, s tím přichází služba VoIP – telefonování přes internet. Anglický výraz Voice of Internet Protokol (VoIP) je v překladu telefonování přes internet. Pro zájemce o VoIP je připraveno klasické telefonní číslo, pak už může používat běžný stolní telefonní aparát, který byl kdysi využíván jen pro pevnou linku, anebo také z tabletu, počítače, popřípadě notebooku nebo takzvaného „chytrého“ telefonu.

služba VoIP

služba VoIP

Nejvýznamnějším plusem volání přes internet jsou skutečně minimální výdaje. Všechny služby VoIP jsou připraveny pro klienty, již se zaregistrují na Sbohempevnalinko.cz a získají telefonní číslo. Každý zájemce o levné volání si v systematicky uspořádané tabulce najde veškeré informace o tom, kolik stojí pronájem telefonního čísla – od jedné koruny měsíčně – a kolik stojí telefonování do různých sítí. Servis VoIP na internetových stránkách Sbohempevnalinko.cz je přínosný díky tomu, že klienti neplatí žádné paušální poplatky a platí pouze to, co reálně protelefonují. Přednesené telefonování přes internet je, rozumíme-li tím kvalitu připojení, totálně srovnatelné s běžnou telefonní linkou. Důležitá je rychlost a kvalita připojení k internetu.

Jaký z telefonních přístrojů je pro VoIP – levné volání – skutečně ideální? Při nahrazování pevné linky se obecně doporučuje IP brána, popřípadě IP telefon. Stolní IP telefon má praktické funkce. V e-shopu Sbohempevnalinko.cz jsou k mání různé jednoduše ovladatelné, avšak i složité aparáty, které se pyšní skutečně velkým displejem a zvukem v HD rozlišení. Ti uživatelé, již si zvolili mobilní IP telefon, nejčastěji užívají Gigaset s kombinací sluchátek s nabíječkou a IP jednotkou. V internetovém obchodě jsou k dispozici VoIP telefony, dále brány VoIP, tak bezdrátové telefony a různá příslušenství. Praktický VoIP telefon se pyšní mnoha funkcemi, telefonování přes internet lze aplikovat například v domácnosti a současně v kanceláři.

AdMob – propagujte své aplikace!

Každý, kdo vlastní mobilní aplikaci nebo přemýšlí o vývoji, by měl znát AdMob. AdMob je vlastně dalším z marketingových nástrojů od Google. Jedná se o jednoduchý systém, kde můžeme svou aplikaci buďto propagovat nebo ji monetizovat.

AdMob - propagujte své aplikace!

AdMob – propagujte své aplikace!

Pokud máme novou appku, potřebujeme ji „dostat do světa,“ ale máme omezený rozpočet na marketing, AdMob je ideální volba. Stačí si nabít kredit, vyhledat aplikaci v Apple Store nebo Google Play, nahrát bannerové nebo textové inzeráty, zacílit na správnou cílovou skupinu a spustit. Během chvilky můžeme mít nastavenou reklamu, která se bude zobrazovat relevantním potenciálním uživatelům a nebude vás stát majlant. Jako cenový model si zvolíme CPC, tedy platbu za proklik a vzhledem k tomu, že konkurence v AdMob není zatím tak velká, cena za proklik je v poměru s PPC v AdWords daleko nižší. Ze zkušenosti doporučujeme nastavovat CPC opravdu pouze v řádech nižších korun.

Pokud potřebujete více informací o propagaci na AdMob nebo si nevíte rady s nastavením kampaně, neváhejte se ozvat. Rádi vám pomůžeme.

Jak vybrat správného dodavatele mobilní aplikace?

Na českém trhu je v součastnosti zhruba 200 vývojářských společností, které se zaměřují na vývoj mobilních aplikací v platformách iOS, Android a Windows Phone.

dodavatel mobilní aplikace

dodavatel mobilní aplikace

Vývojáři se dělí na tři skupiny. První se zaměřuje na velké korporátní klienty, pro které vyvíjí složitý software – aplikace pro banky, pojišťovny, apod. Tito vývojáři si za svou práci nechají pochopitelně velmi dobře zaplatit a pustí se jen do velkých a pro ně zajímavých projektů.

Druhá skupina vývojářů se zaměřuje při tvorbě mobilních aplikací spíše na menší a středně velké klienty. Jedná se často o živnostníky, kteří nabídnou velmi dobrou cenu, ovšem výsledná kvalita a funkčnost aplikace pokulhává. Tyto na první pohled výhodné nabídky se v budoucnu většinou velmi prodraží na opravách a záplatách. Taková mobilní aplikace nemusí vůbec splnit svůj původní účel

Třetí skupinu programátorů tvoří vývojářské společnosti, které mohou nabídnout stejnou kvalitu jako velké firmy, ale přijímají i menší zakázky. Určitě se vyplatí připlatit si za společnost, která může za svou práci ručit a má svůj vlastní profesionální tým vývojářů. Větší náklad na začátku se brzy vrátí v podobě bezproblémového chodu projektu a její uchycení na čím dál tím větším trhu s aplikacemi.

Doporučení

 • Nenechte se zmást přívětivou cenou za hodinu programování
 • Ptejte se na přehlednost kódu
 • Pozor na reference
 • Platformy s rozvahou

Tvorba webových stránek s administrací

Při tvorbě webové stránky na míru, nejde jen o to, jak budou vypadat „zvenčí,“ tedy jaký bude design. Velmi důležitou roli hraje i vnitřní část webu, což je redakční systém. Právě ten rozhoduje o tom, jak snadná bude správa a administrace webu a mimo jiné posiluje vaší nezávislost na programátorovi, takže s ním každou i byť minimální úpravu na webu nemusíte řešit, ale můžete ji provést jednoduše sami.

Tvorba webových stránek s administrací

Tvorba webových stránek s administrací

Pod administrací webu si můžeme představit:

 • vkládání článků, popisků produktů
 • přidávání kontaktního formuláře, bannerů
 • založení diskuze, fóra
 • vkládání fotek, videí
 • přidávání položek v menu
 • neustálé obnovování aktualit na webu
 • aktualizace nových akcí
 • pravidelné podávání informací o Vašem podnikání

Tvorba webu s administrací je v dnešní době základ. Čím jednodušší administrace, tím efektivnější práce s webem, ušetřený čas i peníze. Při tvorbě webových stránek se vždy snažíme navrhnout maximálně efektivní administraci, ve které klient bude moct sám, pokud bude chtít, měnit či upravovat text, obrázky, spravovat kompletně obsah, přidávat, ubírat podstránky, tlačítka, menu, provádět SEO optimalizaci atd.

Máte realitní kancelář? Využijte drona!

Prodáváte rodinné domy, budovy, stavby či dokonce velké areály? Jistě tedy potřebujete reprezentativní prezentaci, protože víte, že krásné obrázky prodávají. A co takhle vytvořit nápadité video objektu pomocí drona s kamerou a oslovit tak zákazníka. Představte si video z ptačí perspektivy v HD kvalitě, digitálně upravené a s příjemnou hudbou.

Pokud chcete být před konkurencí napřed a zákazníky jednoduše ohromit, nechte si vyrobit originální video prezentaci. Přece jenom, bude to vaše vizitka. Cena a náročnost získání leteckých záběrů dronem je navíc zanedbatelná oproti pronájmu drahých vrtulníků s kameramanem. Kvalita je přitom stejná, možná ještě lepší.

8 typů vizuálních prvků na webu

Uživatelé web nečtou. Nejdříve ho celý „přejedou“ a až pak se začtou do té části textu, která je zajímá. Nemají čas číst vše od začátku do konce. Právě proto se v posledních letech změnil i přístup k designu webu a my všude slýcháme o třech královnách web designu. A které to jsou? Jednoduchost! Přehlednost! Funkčnost! Tři elegantní strážkyně skvělého designu každého webu. Říkáte si „no jo, o nich jsem už slyšel. Ale jak na ně? Jak skvělého designu dosáhnout?“

8 typů vizuálních prvků na webu

8 typů vizuálních prvků na webu

Podstatnou součástí web designu jsou právě vizuální prvky, které na webu používáte. Lidé jsou vizuální tvorové a jeden obrázek je vždy lepší než tisíc slov.

 • Přidejte kvalitní fotografie a obrázky a přilákáte pozornost návštěvníku webu k vašemu obsahu.
 • Používejte infografiky – je to příjemnější a rychlejší cesta jak uživatelé stráví informace.
 • Používejte grafy a jiné typy vizualizace tvrdých dat. Důvod je stejný jako u infografik.
 • Nebojte se experimentovat s pohyblivými GIF animacemi. Pobaví a informují.
 • Nezapomínejte na formátovaní! Zarovnání do bloku se vždy čte lépe.
 • Oživte svůj web a natočte video.
 • K zahození nejsou ani SlideShare či Prezi. Můžete pomocí nich sdělit příběhy, které tak milujeme. Klidně třeba o tom, jak se vaše firma stala úspěšnou.
 • Zinteraktivněte svůj web pomocí webových aplikací.

IFC Markets vyzýva všechny české mluvíci vyzkoušet obchodní terminal NetTradeX v českém jazyce

IFC Markets s potěšením oznamuje vydání obchodního terminalu NetTradeX  v českém jazyce, který byl zahájen v důsledku rostoucí poptávky mezi českými klienty.

IFC Markets začal 2015 se skvěkou zprávou pro české investory a obchodníky: obchodní terminál NetTradeX v českém jazyce.  Hlavní stimul tohoto vývoje byla rostoucí poptávka českých klientů.  Platforma je k dispozici na PCI, iOS, Android a Windows Mobile.

Obchodní terminal NetTradeX je profesionálním instrumentem pro všechny ty, kteří obchodují na forexových a cfd trzích. Obchodníci mají přístup k široké škále instrumentů: měnové páry, drahé kovy, komodity a indexové CFD bez data expirace, CFD na komoditní futures (bez data expirace) a akciové CFDs.  Počet instrumentů se neustále zvyšuje tak, aby poskytly široké možnosti pro obchodníky.

Kromě dostupnosti nejrůznějších finančních instrumentů, NetTradeX nabízí funkce, čímž se odlišuje od všech ostatních platforem a je jedničenou na trhu: obchodování s  Personálními kompozitními instrumenty (PCI). Technologie umožňuje uživatelům  vytvářet analýzu a  obchodovat s neomezeným počtem instrumentů.

Kromě toho, společnost neustále uvádí různé PCI instrumenty pro ty obchodníky, kteří nechtějí strávit čas na vytváření nových instrumentů,  a stačí jen stáhnout tyto instrumenty do jejich terminalů a začít obchodovat.

Uvedené instrumenty jsou populární mezi profesionálními obchodníky, kteří mají rádi obchodování s Yuan vs Yen, Oil vs Yen, Brent vs WTI, portfolii skládající se z non-cycklických akcií, high-tech indexů a mnoho dalších.

Obchodní terminal v českém jazyce byl zaměřen na uspokojení těch klientů, kteří jsou česky mluvící  a dávají přednost obchodování na terminále v jejich rodném jazyce. Klientsko-orientovaný  přístup společnosti vede k tomu, abychom brali v úvahu očekávání, obchodní potřeby a požadavky všech klientů.

IFC Markets úspěch přeje každému v roce 2015!

www.ifcmarkets.cz

Maddalena CZ s.r.o.

 Turianske Teplice Slovensko

LED obrazovky a velkoplošné obrazovky

Velkoplošné obrazovky nebo LED obrazovky jsou moderní zobrazovací velkoplošná technologie umožňující předat informace zákazníkům i náhodným kolemjdoucím. Velkoplošné obrazovky mohou zobrazovat jakoukoliv reklamu, textové informace, videa, prezentace či fotografie a to v jakémkoliv formátu s obsluhou a ovládáním na dálku. Velkou předností je výborná viditelnost, vysoká svítivost a možnost umístění LED obrazovky i ven. Velikost a tvar obrazovky není ničím omezena. Stránky www.reklamniobrazovka.cz jsou zaměřeny na dodávky těchto velkoplošných obrazovek. Můžete si vybrat LED obrazovku umístěnou také na autě nebo na přívěsu. Tyto obrazovky lze umístit na jakoukoliv budovu, mohou stát solitairně v prostoru nebo mohou být umístěny opravdu kdekoliv v interiéru. Ani zde není velikost a tvar omezen. LED obrazovky mohou přenášet informace o Vaší firmě, mohou být zdrojem finančních prostředků za umístěnou reklamu, mohou přenášet bezpečnostní informace i být image záležitostí na budově Vaší společnosti. Velkoplošné obrazovky si pořídíte, pokud jste moderní firma a chcete být opravdu vidět. Jednoduchým ovládáním tyto informace můžete aktuálně měnit. Když budete mít svou obrazovku a na ní informace o Vás, velmi jednoduše přidáte během pár vteřin jakoukoliv novou akční nabídku nebo důležitou informaci. Samostatnou kapitolou jsou LED obrazovky pro sport jako reklamni mantinely, multimediální kostky, fascia boardy nebo výsledkové tabule – scoreboardy. Zajímavou inspiraci najdete na www.reklamniobrazovka.cz v jednotlivých sekcí jako jsou reklamní obrazovky, LED billboardy, obloukové obrazovky nebo image obrazovky. Zde naleznete spoustu fotografií s možností umístění a využití těchto LED obrazovek.

Zkuste tisknout s kompatibilními tonery, cartridgemi a obrazovými válci

Pokud vám došla náplň do tiskárny, máte tři možnosti, jakou pořídit novou. Může jít o originální náplň, renovovanou, nebo kompatibilní. Náplně kompatibilní jsou stejně kvalitní, akorát nejsou přímo od daného výrobce vaší tiskárny. Pasují zde a seženete je za mnohem výhodnější cenu. Tak proč tisknout zbytečně draze? Navíc s nimi vytisknete mnohdy více stran. Vyberte si kompatibilní cartridge brother nebo třeba kompatibilní tonery dell, ale na výběr je i mnoho dalších. Cartridge patří do inkoustových tiskáren, tonery zase do těch laserových. Originální náplně sice někdy tisknou o trochu lépe, ale pro běžný domácí tisk ty kompatibilní úplně stačí.

Zkuste tisknout s kompatibilními tonery

Zkuste tisknout s kompatibilními tonery

Alternativní kompatibilní cartridge epson a další

Pokud nevíte, jaký typ koupit, stačí vám najít označení vaší tiskárny a můžete si vhodnou náplň dohledat, třeba přímo na e-shopu. Kvalitní výrobky jsou plně funkční a nemusíte se jich bát. Nepoškodí tiskárnu ani neztrácíte záruku. Nové kompatibilní tonery lexmark nebo kompatibilní cartridge epson a další typy jsou alternativní nové výrobky vyrobené jiným výrobcem, než je vaše tiskárna. Je kladen důraz na kvalitní tisk i výhodnou cenu. Snížíte tak nálady a zároveň nijak neslevíte z vašich požadavků.

Laminovačky do kanceláře i domácnosti

K čemu slouží laminovačky inkoustové tiskárny nebo laserové tiskárny? Umožňují zatavování papíru a různých dokumentů do speciální průhledné fólie. Tím se sníží riziko jejich poškození, zachová dlouho pěkný vzhled a prodlouží životnost. Laminovací vaky laserové tiskárny a inkoustové tiskárny mohou být určeny pro různou velikost dokumentů. Nejběžnější je A4, ale mnohdy využijete i formát A3. Tento pomocník je oblíbený i ve školách a na úřadech. Zalaminované písemnosti můžete běžně a denně používat bez pomačkání, polití nebo ušpinění. Barvy zůstávají dlouho syté.

Mystery shopping odhaluje realitu

Mystery shopping (neboli fiktivní nákup) je metoda průzkumu trhu, jenž umožňuje odhalit realitu zákaznického servisu zejména v maloobchodě. Mystery shopping je možné provádět jak u vlastní prodejny, tak i u prodejen konkurenčních firem za účelem zjištění kvality služeb a přístupu a schopnostech prodávajících. Formu tohoto průzkumu provádí mystery shopper – fiktivní nakupující. Pokud mystery shopper provádí průzkum osobní návštěvou formou běžného nákupu, požaduje i atypické úkony, tak aby co nejpodrobněji otestoval znalosti a dovednosti prodávajících a jejich přístup k zákazníkovi. Základními body výzkumu při mystery shoppingu bývá profesionalita personálu, první dojem, jak se zákazník cítí, poskytované služby a způsob řešení nestandardních situací. Základní prvky, na které se fiktivní nakupující zaměřuje, je: jak dlouho trvá, než si zákazníka někdo všimne, způsob pozdravu, otázky prodavače, aby mohl doporučit vhodný produkt, prodejní argumenty, odborné znalosti, způsob předvedení zboží, doporučení dalších produktů. Hodnocen je také vzhled, čistota a uspořádání prodejny, firemní oblečení prodávajících a jejich označení jmenovkou. Při svém průzkumu mystery shopper ověřuje i profesionalitu prodávajících při vyřizování reklamace, možnost doručení zboží, termín dodání apod. Profesionálně provedený mystery shopping odhalí reálné informace, které je nemožné získat jinými metodami. Osobní jednání může být doplněno dalšími způsoby komunikace – např. telefonickým kontaktem (mystery calling) nebo e-mailovým kontaktem (mystery mailing). Pokud máte zájem ověřit schopnosti svých zaměstnanců – prodávajících, odhalit jejich případné chyby v komunikaci a v poskytování informací a služeb zákazníkům, využijte služeb profesionální firmy zajišťující mystery shopping – společnosti ANERI s.r.o. z Liberce. Firma ANERI pro vás zajistí kompletní průzkum a zpracuje závěrečnou analýzu. Samotnou analýzou práce však nemusí končit. Společnost ANERI je připravena poskytnout lektory a kouče, kteří pomohou prodávajícím zefektivnit práci a zlepšit prodejní výsledky.

PPC reklama se vyplatí

Na světě existují různé typy reklamy. Od té dryáčnické, která působí pouze na efekt. Přes poněkud ospalou reklamu, která zaujme asi stejně jako seriál pro dospívající dívky. Až po reklamu efektivní, která způsobí automatické otevírání peněženky vašich zákazníků. PPC reklama patří do posledně jmenované skupiny. Je šetrná k vašim financím a přitom přinese prokazatelné úspěchy. Kouzlo je v tom, že platíte pouze za proklik k vaší reklamě. Máte tedy jasně podloženo, proč a za co platíte. Nemůže se stát, že byste vyhazovaly své finanční prostředky oknem. Dokážeme vaši PPC reklamu přesně zacílit. Získáte tak pouze zákazníky, o které nejvíce stojíte. Předem víte, kolik vás vše bude stát. Zaplatit nám navíc můžete až po skončení celé kampaně. PPC je v reklamním světě, bez přehánění, opravdovým zjevením. Společnost Pixolo se pasuje v tomto ohledu na odborníka a naši dosavadní klienti nám dávají za pravdu. Těšíme se, že budeme moci efektivní reklamní kampaň připravit také pro vás!

vyhledávač v cz doménách Rozhled.eu

Vyhledavač v Českých webových doménách Rozhled.eu poskytuje užitečné služby těm, kteří potřebují zjistit na jaké IP adrese má daná webová doména hosting. Navíc dále Rozhled. eu uvádí přehled expirovaných webových domén, top 100 vlastníků webových domén, top 100 hostingů, top 100 serverů a top 1000 domén v ranku. Rozhled.eu je další v řadě užitečných webů, které používají webmasteři a odborníci na SEO. Tvorba, analýza a správa webů zaměstnává v české republice množstí počítačových odborníků a podílí se významně na tvorbě pracovních míst v IT sektoru. V dnešní době se stále více činností přesouvá na internet a jsou provozovány na webových doménách a počítačových serverech. Zdá se že se na českém internetu užívá asi 688.000 webových domén. To je již značný počet pokud počet obyvatel České republiky porovnáme s počtem webových domén dojdeme k cca jedné doméně na 15 obyvatel.

DIESEL TECHNIK, PROFESIONAL CHIPTUNING

DIESEL TECHNIK is a professional company specialized in chiptuning of diesel and petrol engines. We have been focused on engine modification and chiptuning since 1995. We also cooperate with well respected German brands as Hartle, Kelleners or MTM.

Chiptuning Kladno, chiptuning BMW, chiptuning Porsche, chiptuning Bentley, chiptuning FerrariChiptuning is performed mainly for stock cars, but our activities are also focused on modification of racing cars engines – sport chiptuning. For example we cooperate with successful motor sport team Vavřinec Motorsport, at our REFERENCE site you will also find the Czech Dakar champion Ales Loprais and other celebrities.

To our potential customers, we can provide many advantages, guarantees and other specialized services, such as removal of solid particles filter for diesel engines or chiptuning of historical vehicles. DIESEL TECHNIK is also one of the biggest domestic retailers of sport air filters K & N. For more information visit our e-shop.

Chiptuning PowerTEC® – centrála Kladno
Libušina 1009, 272 03 Kladno – Dubí
(jen 5km od dálnice R6)
GPS: 50°8’46.503″N, 14°7’33.140″E
Otevírací doba:
Po – Pá 8.00 – 17:00 hod
Infolinka: +420 728 222 822
E-mail: info@powertec.cz
WWW: www.chiptuning.cz

Uber přichází do České Republiky – konečně!

Jedna z nejznámějších a nejkontroverznějších aplikací konečně v ČR. Kdo by neznal službu Uber, jedná se o aplikaci, která vyhledává vozidla ve Vaší blízkosti – takže k Vám dorazí nejbližší volný vůz. Nemusíte se bát ani nekvalitního vozu – Uber má podmínky pro přijímání řidičů a jejich vozidel. Pro řidiče skvělá služba, kdy nehrozí velké přejezdy za klienty. Pro zákazníky skvělá služba, kdy dostanou kvalitu a rychlost za přijatelné peníze. Je potřeba říci, že v zahraničí se služba setkala s velkým odporem a protesty ze strany taxislužeb, viz http://www.lupa.cz/clanky/evropsti-taxikari-povstali-proti-uberu-ti-cesti-uz-mohou-strihat-metr/. Jedná se o legislativní problém nebo mají jednoduše taxikáři vztek, že jim tato nová aplikace bere práci? A jak na tuto novou službu zareaguje české Liftago? Moc konkurenčních výhod oproti Uberu nemají. Těšíme se na další pořádnou konkurenci českým taxikářům!

Chcete-li vlastní aplikaci pro Váš business, kontaktujte nás na www.pixelmate.cz . Více článků na téma vývoje mobilních aplikací na www.blog.pixelmate.cz

profi-pr odkazový web pro zpětné odkazy

profi-pr.cz  je jeden z mnoha serverů, kam je možné umístit reklamní články po registraci zdarma. Tento server obsahuje mnoho rubrik sekci se štítky, které pomáhá strukturování webu pro vyhledávače a řadu klíčových slov.

profi-pr odkazový web pro zpětné odkazy

profi-pr odkazový web pro zpětné odkazy

Kdo se trochu zajímá o SEO tak už dobře ví, že hromadné registrace do free-for-all katalogů a PR články na obsahových farmičkách už moc nefrčí. Chudáci majitelé webů slyší zleva zprava, že teď žijeme konečně ve věku hodnotných a relevantních odkazů. Čím víc různí tučňáci drtí léta mrzačené odkazové profily, tím víc na konzultacích slýchám dotaz „no jo, my víme my víme, ale kde takové odkazy sehnat?“.

Do článků který budete vkládat je možné umístit libovolné množství zpětných odkazů. Jak jistě víte zpětné odkazy jsou základem pro práci internetových vyhledávačů. Pořadí výsledků vyhledávání (SERP) zásadní způsobem závisí na počtu a kvalitě zpětných odkazů stránky. Je hodnocen především počet a stáří odkazů, text, který obklopuje odkaz, „kvalita stránky“. Z těchto dat se poté vypočítává číslo (rank), které je použito pro řazení výsledků vyhledávání. Více zde: PageRank, S-Rank, JyxoRank.

profi-pr odkazový web pro zpětné odkazy

profi-pr odkazový web pro zpětné odkazy

Odkazový profil je souborem všech zpětných odkazů, které vedou na sledované webové stránky. Základem odkazového profilu je zpětný odkaz na dané webové stránky. Zpětné odkazy jsou pro vyhledávače referencí, která hovoří o kvalitě a oblíbenosti sledovaného webu. Tímto pomáhají kromě jiného zvyšovat hodnocení odkazovaných webových stránek.

web pisurad.cz – Reklamní články zdarma

PíšuRád.cz je jeden z mnoha serverů, kam je možné umístit reklamní články zdarma. Server obsahuje několik rubrik. Do článků je možné umístit libovolné množství zpětných odkazů.

Jako zpětný odkaz (anglicky backlink, inbound link) se označuje každý odkaz mířící na danou stránku z jiné stránky. Pokud máme na mysli pouze zpětné odkazy z jiných internetových prezentací, pak je primární funkcí zpětných odkazů především přivádět na náš web nové návštěvníky. Zpětné odkazy tedy zvyšují viditelnost webu.

Zpětné odkazy jsou také důležitou součástí optimalizace pro vyhledávače (SEO), vyhledávače podle jejich kvality a počtu usuzují na kvalitu a relevanci cílové stránky vzhledem k položenému dotazu (tzv. odkazová popularita). Např. míří-li na některý web 100 odkazů s textem „zelený kolibřík“, je velmi pravděpodobné, že je tato stránka mnohem více o kolibřících než stránka bez jediného zpětného odkazu. Protože často nemusí cílová stránka ani zmiňovaný text obsahovat, využívá se tohoto jevu při tvorbě tzv. Google bomby.

Kromě textového obsahu zpětného odkazu však záleží i na mnoha jiných vlastnostech, např. na jeho stáří, umístění na dané stránce, PageRanku dané stránky, počtu dalších odkazů na dané stránce, celkové kvalitě dané stránky, jejím tématu atd. Souhrn těchto vlastností tvoří tzv. off-page faktory.

Je dobré si také uvědomit, že mezi zpětné odkazy se započítávají i odkazy umístěné ve stejné prezentaci (interní zpětné odkazy). Je tedy užitečné důkladně promyslet informační architekturu a jednotlivé stránky správně propojit odkazy. Mezi další časté způsoby získávání zpětných odkazů patří registrace do katalogů, výměna odkazů a nákup placených odkazů.

Počet zpětných odkazů lze alespoň přibližně zjišťovat ve vyhledávačích pomocí operátoru link (např. dotazem link:www.example.com).

Web PíšuRád.cz funguje pod WordPressem. Vlastníkem webu je Václav Bartoš tel. 606 120 081 vaclav.bartos@nekultura.cz  Klumparova 605, 50002, Hradec Králové, CZ. Díky panu Bartošovi za dobrý web, který mohou všichni využívat.