V rytmu jara s nákupním centrem Europark

Pohodlné nákupy v Praze

Europark Štěrboholy je zábavnénákupní centrum ve kterém najdete vše, po čem vaše srdce touží. Hledáte něco pěkného na sebe pro Vás či Vaši kamarádku, partnera nebo děti, potřebujete něco do domácnosti, na zahradu? V Europarku si vybere opravdu každý, jsou zde nevídané možnosti nákupu.

nákupním centrem Europark

nákupním centrem Europark

V rytmu jara v Europarku

Europark Štěrboholy to je více než jen obchodní centrum . Vyrazit na nákupy sem můžete kdykoli, otevřeno je denně od 9 do 21 hodin. Užijete si nejen nákupy v Praze v Europarku, ale nyní nabízí spoustu akcí nejen pro děti. Zpříjemněte si nákupy v Praze a přijďte od 1. dubna do 30. dubna do Europarku, kde bude pro ty nejmenší i větší připravena soutěž Jarní motýlci. Je určena pro třídní kolektivy, které navštěvují mateřskou školu nebo 1. stupeň základní školy. Samozřejmě bude vyhlášená vítězná třída, a to 8. Května, navíc to není vše. Na vítěze čeká dárek v podobě jednodenního školního výletu včetně dopravy do moderního science centra iQLANDIA v Liberci. Oživte si nákupy v Praze inteligentní zábavou zdarma. Od 4.4. do 17.4. budete mít možnost v pasáži zhlédnout vystavené exponáty vědeckého centra i QLANDIA v Liberci s různými tématy.

Divadélko pro děti každou neděli

Kam s dětmi v neděli? Úplně ideální řešení je přijít na nákupy v Praze sem do Europarku Štěrboholy. Vy si v klidu můžete nakoupit a děti si užijí divadélko, které je určeno přímo pro ně. Vždy v 11, 14 a 16 hod a zcela zdarma. Není lepší trávení času než, když se děti baví.

Neváhejte a vezměte své děti a blízké na výhodné nákupy v Praze do obchodního centra Europark Štěrbohol a na programy, které jsou pro Vás připraveny.