U nás seženete jedinečné krby a originální krbová kamna

ProfiKrby staví profesionální krby: jedinečné výrobky zhotovené na zakázku, jež pracují s mnoha kombinacemi krbových vložek – designovými, k tomu ještě podle výkonu a podle využití. Vložky Kobok plnohodnotně nahrazují stavěná kamna, jsou estetická a společenská, doba akumulace je až 10 hodin.

jedinečné krby a originální krbová kamna

jedinečné krby a originální krbová kamna

Kompletní souhrn obsahuje krbové vložky Kobok, prospěšné stavební materiály na krby, pomůcky na tepelné rozvody, všelijaká příslušenství pro krby a ostatní doplňkové produkty, krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, kouřovody a příslušenství, pohromadě s veškerými metodikami, správnými ištěními a udržováními krbů. Zaměření firmy je také na čištění komínů. Ti klienti, kteří by si rádi pořídili akumulační krby, krby s akumulační hmotou kolem krbové vložky, popřípadě ve spalinové trase i na krbovém plášti, mohou soustředit vodu do akumulační nádrže. Takto vyhotovené krby plní energeticky výhodnou funkci, jsou úlevné pro hodpodářství domácnosti i veškerému životnímu prostředí.

Bohatý sortiment firmy Profikrby.cz zahrnující krbová kamna Thorma, energeticky výhodná krbová kamna Thorma s výměníkem, úsporná krbová kamna akumulační, tradiční krbová kamna s designem krbu i oblíbené sporáky na tuhá paliva. Důležitým mezníkem, jejž skutečně ocení praví zájemci o krbová kamna, prvotřídní krbová kamna Thorma a sporáky Thorma, jsou nepostradatelné náhradní části, jako jsou náhradní vyzdívky anebo skla do kamen.

Každá krbová vložka se vybírá dle těchto parametrů: účinnost, průměrný hodinový výkon, rozměry dveří, rozměry sirky s rámem, provedení, a k tomu průměr kouřovodu. Pro naše zákazníky je nachystána praktická krbová vložka, již máme na skladě v desítkách různých podobenstvích. Doporučujeme kontaktovat naše specialisty z oboru, kteří z praxe vědí, jaká krbová vložka se k danému stavení hodí nejvíce.