Proč zkusit dianetiku?

Díky Dianetice se můžete zbavit

  • svých nepříjemných pocitů
  • bloků v komunikaci
  • nechtěných nutkání, potlačování
  • psychosomatických nemocí
  • fyzických bolestí

Můžete si zlepšit sebevědomí, IQ a hlavně své zdraví.

Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví
Je prohlášená za nejúčinějsí knihu o svépomoci, která kdy byla vydaná. Dianetická technologie pomohla miliónům lidí dosáhnout vyší urovně svobody a schopností. Bylo jí prodáno více než 20 000 000 kopií! Objevte zdroj duševních bariér, které vám brání k dosáhnutí vašich cílů, a zjistěte jak jich můžete dosáhnout! Dostupné také v jiných jazycích např: slovenštině, angličtině, ruštině a jiných

Dianetika odkrývá ve vašem životě ten jediný zdroj bolesti, neštěstí a pochyb sama o sobě:
– reaktivní mysl.

A ukazuje vám, jak se jí zbavit!

Tato kniha je New York Times bestsellerem a mezinárodním bestsellerem, který pomohl milionům lidí žít spokojené a štastné životy.

Cílem Dianetické terapie je Clear. Cleara lze vytvořit z psychotika, neurotika, vyšinutého člověka, zločince nebo normálního člověka, pokud je nervový systém organicky v pořádku. Clear dosáhl stabilního stavu na velmi vysoké úrovni. Je vytrvalý a vitální a vede život plný nadšení a uspokojení. U Cleara existuje úplná paměť celého života s přidaným bonusem toho, že má fotografické vybavování v barvách, s pohybem, zvukem atd. a optimální schopnost uvažování. U Cleara už psychosomatická nemoc přestala existovat a nevrátí se, protože její skutečný zdroj byl trvale odstraněn. Dianetického Cleara lze s běžným normálním  jedincem srovnat asi jako běžného normálního jedince s vážně duševně nemocným.

Tisíce lidí po celém světě již tohoto stavu dosáhlo. V části VÝSLEDKY DIANETIKY si můžete přečíst i Vy výsledky a pocity českých Clearů.