Oslavte Velikonoce v obchodním centru Europark

Obchodní centrum, které láká

Zima je již pryč a jaro se hlásí o slovo, konečně. Vše, co se Vám bude hodit a je potřebné pro krásné a teplé nadcházející dny, najdete v Europarku. Velmi oblíbené a dostupné nákupní centrum, kde již dorazily jarní kolekce, takže už nemusíte zdlouhavě přemýšlet, kam vyrazit na nákupy v Praze.

Obchodní centrum, které láká

Obchodní centrum, které láká

Obchodní centrum, které nabízí stále víc

Obchodní centrum Europark je otevřeno denně od 9 do 21 hodin a najdete zde 69 obchodů, kaváren a restaurací a provozoven služeb, jak poštovních, tak i bankovních. Pro Vaše nejmladší je zde připraven pirátský dětský svět zdarma. Navíc se sem nejen pohodlně dostanete z Jižní spojky, ale také zde určitě příjemně zaparkujete. Je zde spousta míst, abyste měli co největší pohodlí.

Obchodní centrum Europark slaví Velikonoce

Nezapomeňte na oslavu Velikonoc, která se koná od 18.3. do 27.3., kdy celou dobu slavíme. Dne 19.3. jsme pro děti přichystaly workshopy, kde se naučily plést pomlázky z více prutů, barvit vajíčka, a také si je krásně ozdobily. Mohly si také nazdobit své perníčky, vyrobit si zápichy, beránky nebo zajíce z papíru. Všechny nádherné výtvory si mohly odnést domů. Byl to krásný den, který si děti moc užily a naučily se nové věci, které mohou zužitkovat v dalších letech. Obchodní centrum Europark je tady pro Vás denně a Velikonoce slavíme až do 27.3., takže se nebojte, vždy se můžete s námi zabavit. Když nevíte co s načatým dnem, určitě si zde můžete užít ty nejlepší <ahref=“http://www.europark.cz/cz/nakupy_v_praze“>nákupy v Praze.

Užijte si nejen Vaše nákupy v Praze – nakupujte a bavte se. Velikonoce jsou svátky jara a radosti a my Vám tu radost chceme předávat každý den