Léto s minigolfem v Europarku

Nejlepší místo pro nákupy v Praze?

Stručně a jednoduše – Europark. Pokud máte rádi příjemné prostředí a nakupování, navštivte nákupní centrum Europark Štěrboholy v Praze. Zabaví se zde opravdu každý člen rodiny, nakupujte a veselte se společně. Děti i dospělí se tady neztratí, každý zde najde to své.

Léto s minigolfem v Europarku

Léto s minigolfem v Europarku

Nákupní centrum Europark je každý sen s Vámi

Obchodní centrum Europark Štěrboholy je oblíbené obchodní centrum, které se vyznačuje pestrým množstvím obchodů, příjemnou lokalitou a možností klidného nákupu. Chcete strávit příjemný den? Toto multifunkční obchodní centrum Vám nabízí pohodlí a zábavu. Je lehce dostupné, splňuje Vaše náročné požadavky a máte vše na jednom místě. Jsou zde pro Vás od 9 do 21 hodin každý den, víte, že musíte do banky, na poštu, koupit nějaké potraviny a ještě Vás chybí doma sprchový gel? Žádný problém, Obchodní centrum Europark Štěrboholy potěší 69 obchody, můžete si zajít na kafíčko nebo na něco dobrého k snědku, možností máte desítky. Obchodní centrum Europark Štěrboholy poskytuje více než 2100 bezplatných parkovacích míst, z nichž je dokonce 700 krytých, což je velmi pohodlné.

Nákupní centrum Europark

Nákupní centrum Europark

Obchodní centrum Europark na Vás myslí

Potřebujete vyřídit všechny Vaše nákupy v Praze a přitom se musíte starat o své milované ratolesti? Pak jistě oceníte obchodní centrum Europark a pirátský dětský svět. Pro Vaše ratolesti je zde připraven zdarma. Obchodní centrum Europark, ale připravuje
i mnoho různých akcí pro děti i pro dospělé. Obchodní centrum Europark Štěrboholy a Michal Nesvadba připravili pro dětské diváky divadélka v Europarku tři představení. Pro děti jsou připravená divadélka vždy od 11, od 14 a od 16 hodin. Celé léto probíhá Minigolf, kde si náčiní můžete půjčit zdarma. Zároveň můžete přispívat na Zdravotního klauna. Přijďte si užít den s námi.

Obchodní centrum Europark Štěrboholy nabízí vždy jedinečný zážitek, vyberte si program pro Vás a Vaše děti a vyrazte za nejen za nákupy v Praze do Europarku Štěrboholy. Na děti čeká divadélko a na Vás například stylistický koutek.