Kde se provozuje tandemový seskok padákem?

Pátráte po skutečném zážitku? Pro vás je připraven tandemový seskok padákem. Spolehlivý tandemový seskok padákem se řadí mezi adrenalinové akce, na kterou nikdy nezapomenete. Pokud se už pro něco takového rozhodnete, neváhejte se obrátit na profi organizátory, jelikož vše musí být provedeno maximálně bezpečně. Zdraví a život přeci upřednostňujeme před bezhlavými zážitky.

Vykonejte tandemový seskok padákem pro zážitek ptačího pohledu

Na webových stránkách Tandem2.cz si zájemci můžou zařídit tandemový seskok padákem již za 3100 korun. Možná i vaši známí ocení originální dárek k narozeninám nebo Vánocům – tandemový seskok padákem. Na webu si z pestré nabídky snadno vyberte adekvátní tandemový seskok padákem. Na ojedinělý zážitek budete mít dlouho vzpomínku díky videozáznamu a fotkám, jež vám můžeme při seskoku pořídit. Rovněž více lidí si objednává seskok, seskok je poté výrazně levnější.

Znáte, kde se dá bezpečně vyzkoušet tandemový seskok padákem?

Tyto akce se pořádají po celé České republice, teď už je pouze na vás, jakou lokalitu pro tandemový seskok padákem si vyberete. Kupříkladu Kolín, Most, Kunovice, nebo Příbram či Brno – města, nad kterými se zrovna skáče, přesněji řečeno na letištích zmíněných obcí. Přesná poloha letiště, včetně GPS souřadnic, je zmíněna na pořadatelském webu. S přítelem, přítelkyní, s oblíbenými spolupracovníky, příbuznými nebo přáteli si můžete jednoduše ozkoušet adrenalinový tandemový seskok padákem. Brno vám navíc přináší hned dvě lokality, v nichž můžete seskok využít.

Na webových stránkách vás možná zaujme také nabídka kurzu volného pádu AFF (Assistant Free Fall). Tento seskok absolvujete z výšky 4000 metrů pod dohledem dvou instruktorů. Pro tyto kurzy jsou nutné zdravotní prohlídky u leteckého doktora. Zmíněný kurz stojí 36 tisíc korun.

Pokud vás tandemový seskok padákem zaujal natolik, že byste mu rádi obětovali více, pak využijte lekce pro individuální seskok, IAFF, AFF, anebo také či satic line.