Catherine Bell – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Catherine Bell se narodila 14. srpna 1968 v Londýně ve Velké Británii. Po rozvodu rodičů se s matkou přestěhovala do Spojených států Amerických.

Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Catherine vyrůstala v Los Angeles, uprostřed matčiny rozvětvené rodiny, chtěla být původně lékařkou, zajímaly ji počítače, matematika a biologie, kterou nakonec začala studovat. Catherine Bell je členka scientologické církve.

Catherine Bell Hollywoodské umělkyně, které se hlásí ke scientologii

Catherine Bell Hollywoodské umělkyně, které se hlásí ke scientologii

Jako mladá Catherine poznala práci modelky a na čas odjela do Japonska, aby nakonec přednost herectví. Začala snít o kariéře hvězdy akčních filmů, ale i přesto, že uměla bojová umění a chodila do hereckých kurzů, o ni nestáli. První zkušenost před kamerou získala v roce 1991 jako prodavačka Donna v jedné epizodě serálu True Colors a následně ve filmu Smrt jí sluší, kde „hrála“ nahé tělo Isabelly Rosselini a některé scény jako dvojnice Meryl Streep. Následně hrála v několika seriálech a televizních filmech.

Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii – američtí herci a zpěváci

Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii – američtí herci a zpěváci

Potom přišel úspěšný konkurz na JAG, v jehož závěrečné epizodě první série se Catherine Bell objevila jako zavražděná Diane Schonke. Její postava zaujala tak, že jí producent Bellisario prozíravě svěřil hlavní ženskou roli.  Catherine Bell je vdaná za Adama Beasona (asistent řežie ve filmu SMRT JÍ SLUŠÍ), se kterým má dceru Gemmu, která se narodila 16. 4. 2003. Ráda maluje, hraje na bicí, chodí na procházky se svými psíky a ze sportů má v oblibě lyžování a kickbox.

 

Scientologie je studium a zvládání ducha ve vztahu k sobě samému, k jiným nebo čemukoli
v jeho životě. Scientologické náboženství (slovo náboženství má mnoho definic a všechny zahrnují svaté vědění, moudrost a vědomosti o Bohu nebo bozích, duších a duchovních bytostech. Náboženství se zabývá duchem ve vztahu k sobě, vesmíru a ostatnímu životu. Je to
v podstatě víra v duchovní bytosti, je to systém věr a praktického jednání jejichž prostřednictvím se skupina lidí utkává s nejzákladnějšími problémy lidského života), jehož příznivce spojuje Scientologická církev (náboženská organizace sjednocená týmž vyznáním), obsahuje mnoho znalostí, počínaje důležitými základními pravdami, mezi které patří:Člověk je nesmrtelná duchovní bytost, v Scientologii zvaná „thetan“, aby se odlišila od předchozích definic duše, vlastního já a dalších. Jeho zkušenosti sahají daleko za hranice jednoho života. Jeho schopnosti jsou neomezené, i když si je momentálně neuvědomuje – ale může si je uvědomit a využít je. Je schopen nejenom vyřešit své vlastní problémy, dosahovat svých cílů a dosáhnout trvalého štěstí, ale také dosáhnout nových, vyšších stavů vědomí a schopností.Scientologové nejsou nikdy nuceni, aby něčemu věřili. Pravdivé je pro vás to, co jste sami zpozorovali, že je pravda. Jedinec sám pro sebe objevuje, že Scientologie funguje, a to tak, že používá její principy a pozoruje či prožívá dosažené výsledky.

Pomocí Scientologie dosahují lidé po celém světě dlouho hledaný cíl – skutečné duchovní svobody.

A Vy ho můžete dosáhnout také.