Bezproblémové bydlení?

Z čeho se obvykle skládá byt kde lze bezproblémově bydlet?

bydlení v domech

bydlení v domech

Koupelna je samostatná místnost v bytě, vybavená přívodem a odpadem vody. Samozřejmostí je přívod teplé vody. Je určena pro koupání a mytí. Bývá vybavena vanou nebo sprchovým koutem a umyvadlem se zrcadlem. Někdy je součástí koupelny i záchod a bidet. V mnoha bytech bývá v koupelně umístěna i pračka.

Místnost (pokoj) se nazývá prostor, který je ohraničen stěnami, podlahou a stropem a je součástí bytu nebo jiné obytné budovy. Jako pokoje nejsou označovány prostory, které neslouží k bydlení např. garáž, chodba, výtahová šachta apod.

bydlení v domech

bydlení v domech

Kuchyně je místnost v obydlí, která slouží k přípravě a úpravě jídla. Moderní kuchyně západního typu v domácnostech jsou vybaveny kuchyňskou linkou s dřezem, mikrovlnnou troubu, sporákem, ledničkou.Podle velikosti bývají kuchyně též vybaveny myčkou, sušičkou, mrazákem, digestoří a dalším zařízením pro usnadnění práce – fritovací hrnec, toustovač, sady nádobí a nožů a dalších pomůcek pro přípravu pokrmů. Tvar kuchyňské linky může mít podobu písmen U, L nebo I. Hodně starších bytů prochází rekonstrukcemi, při rekonstrukcích bytů se mění elektrické rozvody, které byly v dřívější minulosti prováděné hliníkovými vodiči. Dále se předělávají kuchyně, a koupelny. Při rekonstrukci se mění obklady, kuchyňská linka, vany, keramické obklady koupelen, dlažba, povrchy podlah a pod. Často se také mění stará okna za nová, která lépe těsní a izolují.

Přečtěte si také:

Jak vybrat světlo do kuchyně?
Scientologie v Evropě
Scientology Churches europe
Scientologický kurz
Scientology Tokyo
Scientology Fakten

3 komentáře u „Bezproblémové bydlení?

  1. Pingback: Rekonstrukce koupelny na klíč | Infobáze

  2. Pingback: Eldorado oznamuje zvýšení objemu prodejů za rok 2014 | Auto a co více

  3. Pingback: díly pračka Whirpool | 123obchody.cz

Komentáře nejsou povoleny.